27.12.17

NB! Hääletamine on lõppenud! Edaspidi täidetud vormid enam arvesse ei lähe.
 

 

Vallarahva arvamuse küsimine uue sümboolika valimiseks

Rapla valla sümboolikakonkursi komisjon arvestab oma otsuse tegemisel vallarahva arvamusega. Rahvahääletusel saab osaleda iga vähemalt 16-aastane isik, kelle elukoht on rahvastikuregistri andmetel Rapla vallas. Hääletamine lõppeb 27. detsembri keskpäeval 12.00.

1. Isiku andmed

See väli on kohustuslik.
See väli on kohustuslik.
See väli on kohustuslik.
Hääletada saavad Rapla valla elanikud
See väli on kohustuslik.
See väli on kohustuslik.
See väli on kohustuslik.

Sümboolikakonkurss

Rapla valla sümboolikakonkursile laekus kokku 31 kavandit. Hindamiskomisjon tegi esmase valiku tööde hulgast, valides välja 15 kavandit, mis esitatakse vallaelanikele ja ka laiemale üldsusele arvamuse avaldamiseks. Lõpliku valiku kavandite hulgast teeb vastavalt konkursi reglemendile hindamiskomisjon. Kavandi peab heaks kiitma ka Riigikantselei heraldikakomisjon ning ühinenud Rapla valla vallavolikogu.

 

Konkursitöö pidi sisaldama uue Rapla valla vapi ja lipu kavandit nii värvilise kui mustvalgena, dokumendi näidisblanketti ning sümbolite kirjeldust. Konkursi ja esitatavate tööde täpsemad juhised on sätestatud Rapla valla sümboolika konkursi tingimustes, mille leiate SIIT. Kavand pidi vastama heraldikanõuetele.

 

Hindamiskomisjoni poolt väljavalitud kavanditega saab huviline tutvuda Rapla valla kodulehe vahendusel. Õige pea avame ka võimalused oma eelistusele toetuse avaldadamiseks nii kodulehel kui ka valla FB lehel.

 

Kavandid märgusõnade tähestiku järjekorras (kavandil klikkides avaneb uues aknas võistlustöö .pdf kogumahus):

A333
Elav pärimus
Juurte juurde
Kuldne kesktee (v1)
Kuldne kesktee (v2)
Kuldne liit
Pihlapuu
Rabamari
Ristik (v1)
Ristik (v2)
Ristik (v3)
Roheline päike
Sild
Üheskoos kanname vilja
Üheskoos õitseme

 

Lisaks hindamiskomisjoni poolt väljavalitud kavanditele laekus kolm ilma märgusõnata kavandit ning järgmiste märgusõnadega tööd (tähestiku järjekorras):

"Amadeus"

"Buran"

"Hiiepuu"

"HK"

"Mardisant"

"Mürru"

"Päikeseratas"

"Snuffit"

"Sülem"

"TR"

"Tõrvik"

"Väike nõid"

"Värskus"